TEPE BETOPAN DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ İLE YALITIMDA TASARRUF DEVRİ BAŞLADI !

  TEPE BETOPAN DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ İLE YALITIMDA TASARRUF DEVRİ BAŞLADI !
Tepe Betopan Dış Cephe Sistemleri ile Yalıtımda Tasarruf Devri Başladı

Çimentolu Levhalar özellikle Avustralya ve Amerika da çok yaygın kullanılmakta olan malzemelerdir. Tepe Betopan bu ürünlerini çözümleri ile birlikte Türkiye piyasasına sunmasının yanı sıra özellikle Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de tanıtmayı kendine görev edinmiş durumdadır. Özellikle her konuda bizden çok ileride olduğunu düşündüğümüz Avrupa ülkelerinin bir çoğu bugün ,Tepe Betopan tarafından kendilerine öğretilen dış cephe sistemlerini ülkelerine yenilik olarak götürmeye başlamışlardır.
İhracatımıza yeni bir soluk getiren Betopan, Yalıpan, Taşonit ve bunların aksesuarları olan lento, söve v.b. ürünlerimiz hemen her ülkeye ihraç edilmektedir
Çimentolu Yonga Levha dan mamul dış cephe kaplamaları kullanıcı türüne göre farklı nedenlerden tercih edilmektedir. Villa türü yapılarda sıklıkla kullanılan ürünlerimiz, binalarda mantolama ihtiyacını ortadan kaldırdığından, dayanıklı olduğundan, istenilen renklere boyanabildiğinden tercih edimekle birlikte, çok katlı binalarda ve iş merkezlerinde de aynı ihtiyaçlara ek olarak; modern cephe tasarımlarına uyum sağlayabildiği aynı anda naturel estetistik tasarım anlayışına uygun olduğu,olumsuz hava koşullarına dayanıklı olduğu, ısı ve ses yalıtımı oluşturabildiği gibi nedenlerle tercih edilmektedir.
Yalıpan, Taşonit ve Betopanplus’ ın bina cephelerinde kullanılmasının bazı avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:
 
-                     Çok iyi ses ve ısı yalıtımı sağlar,
-                     Yanmaz, alev almaz,
-                     Hafif bir malzemedir,
-                     Suda şişmez, küflenmez,
-                     Plastik değildir,
-                     Rüzgar, fırtınadan etkilenmez ses çıkarmaz,
-                     Nemden etkilenmez,
-                     Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez,
-                     Kesimi ve işlemesi kolaydır,
-                     Her türlü hava koşuluna dayanıklıdır,
-                     Asbest gibi sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.,
-                     Haşere barındırmaz.
-                      
Betopanın her iki yüzeyi doğal minerallerle zırhlandırılıp, bir yüzeyine ahşap desen dokusu verilerek; ahşabın hafiflik, esneklik, işlenebilirlik özellikleri ile çimentonun suya, rutubete, yanmaya, çürümeye olan direncini birarada taşıyan doğal yalıbaskı ürünümüz YALIPAN ve aynı tarz sistemle taş görünümlü ve taş dokulu olarak üretilen ürünümüz TAŞONİT ile de dış cephe sektörüne yeni bir soluk getirmiş bulunmaktayız.
 
Şirketimiz bilinen ürünlerimizin yanı sıra farklı cephe levhaları için deneme üretimleri ve bunların sistem çözümlerinin geliştirme çalışmaları devam etmektedir. 2010 yılının ortalarına doğru bu ürünlerde kullanıcılara sunulmaya başlanacaktır.
 
Tepe Betopan Türk inşaat sanayisine kurulduğu günden beri yenilik getirmektedir. Tepe Betopan 25 yıldan beri Türkiye’nin ilk ve tek çimentolu yonga levha üreticisidir. Özellikle çelik ve prefabrik yapıların vazgeçilmez ürünü ve bu konudaki lider kuruluşudur. Tepe Betopan inşaat sektörünün ihtiyaçlarını sürekli takip eden ve uygun çözümler için harekete geçen bilgili ve dinamik bir yapıya sahiptir.
 Yalıpan ağaç dokulu cephe levhası türüdür. Klasik yalıbaskı,fugalı ve lambalı uygulamalarının yanı sıra saçakaltı v.b. kaplamalar için çok idealdir. Taşonit taş dokulu levha türüdür ve fugalı, ebatlı v.b. bir çok uygulama şekli ile birlikte bahçe duvarı, istinat duvarı v.b. bir çok alanda estetik kaygıları sonlandıracak şekilde kullanılabilmektedir.
Betopanplus daha çok modern görünümün elde edileceği yapılara ve diğer ürünlerimiz ile birlikte aynı alanda tamamlayıcı ürün olarak kullanılabilmektedir.
Ülkemizde dış cephe kaplamalarına yönelik tercihler, birçok ihtiyacı bir arada karşılayan, estetik anlayışı ve farklı görünümleri elde edebilme eğilimi göstermektedir. Mantolama, Cam, alüminyum, plastik v.b. ürünler sürekli farklı biçimleri ile kullanılmaktadır. Ürünlerimiz farklı görünümleri bir arada yaşatabilen yapıya sahip olmakla birlikte diğer cephe ürünleri ile birlikte de mükemmel uyum sağlama kabiliyetine sahip bir üründür.
Kişisel tasarımlara, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen esnek uygulama çeşitliliğine sahip ender ürünlerdendir.
Mimar, Müşavir ve Mühendisler bu olumlu yönleri ile Tepe Betopan Dış Cephe Sistemlerini tercih etmektedirler.

© 2015 Betopan Tepe betopan Türkiye Ana bayii | Betopan | Betopan Plus | taşonit | Yalıpan | Keskin İnşaat tepe betopan uygulama ana bayii | Dış cephe kaplama | Tepe betopan Türkiye Ana bayi developed by EKOL DİZAYN